Wspolne Forum WiseWizards & GodsAnger

Wspolne Forum WiseWizard & GodsAnger


  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Wrażenia po tegorocznym roku szkolnym

#1 2010-06-20 18:23:33

buffalo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 20
Punktów :   

Wrażenia po tegorocznym roku szkolnym

Z racji tego, że stworzyłem temat zacznę od siebie. Kończę gimnazjum w bardzo dobrym nastroju i dobrych relacjach z ludźmi. Na pewno będzie mi szkoda się z nimi rozstawać po 3-letnich przeżyciach w tej... szkole. Muszę powiedzieć, że bardzo fajna była w tym roku atmosfera i widać było, iż wszelkie niedociągnięcia bądź konflikty zostały zaprzestane i każdy był do każdego pokojowy nastawiony. O dziwo uważam ten rok za najciekawszy, pełen wrażeń i emocji ze wszystkich, które do tej pory przeżyłem. Tym bardziej wyjazd pod koniec roku, który odbył się do Częstochowy podkreślił i umocnił mnie w tym, że jesteśmy naprawdę zgraną ekipą jakiej pewnie już nigdy więcej nie znajdę. Lepszej na pewno nie.
Koniec roku już za niecały tydzień i myślę, że czas wynieść z niego jakieś wnioski, które pomogą nam w następnym roku edukacji.
Pozdrawiam wszystkich uczących się w szkołach, na studiach, a także studentów, którzy mają teraz sesję.


L'an mil neuf cens nonante neuf sept mois
Du ciel viendra un grand Roy d'effrayeur
Resusciter le grand Roy d'Angoulmois.
Avant apres Mars regner par bon heur.

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Wrażenia po tegorocznym roku szkolnym

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agromex.pun.pl www.onlinenaruto.pun.pl www.properfection.pun.pl www.ozwierzakach.pun.pl www.coledylanzprouse.pun.pl